RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1182BRGXS cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1182BRGXS 4.5oz Burgundy Dress Shirt Solid Cotton
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1182BRGXS |
| Manufacturer Part # | 1182BRGXS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1182BRGXS Kng Xs Brgndy Dress Shrt Wr Solid C/p 4.5oz Ss W