RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1182706 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1182706 Spark Module 9vdc Gas Durable Ignition Component
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1182706 |
| Manufacturer Part # | 1182706 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1182706 Spark Module 9vdc, Southbend Griddle Hdg-24 Hdg-24-m Hdg-36 Hdg-36-m, Hdg-36-re Hdg-48 Hdg-48-m Hdg-48-re Hdg-60 Hdg-60-m, Hdg-60-re Hdg-72 Hdg-72-m Hdg-72-re Sgs-24 Sgs-24e, Sgs-36 Sgs-36e Sgs-48 Sgs-48e Sgs-60 Sgs-60e
