FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1182611 Width 1 Inch Griddle Assembly Gas Stainless Steel with Glass Cover
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1182611 |
| Manufacturer Part # | 1182611 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1182611 Grdl Asm Grve Oo Sgs 2 1 Apr