RestaurantSupply.com is your trusted source for Amerikooler, Inc. walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Amerikooler, Inc. dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amerikooler, Inc. 11825000004 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amerikooler, Inc. 11825000004 OEM Pressure Relief Vent for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Amerikooler, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 11825000004 |
| Manufacturer Part # | 11825000004 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amerikooler, Inc. 11825000004 Pressure Relief Vent (prv) For
