Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend -1182482 2.5 Inch Thermoplastic Brine Valve for Commercial Kitchens
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | -1182482 |
| Manufacturer Part # | -1182482 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend -1182482 Lh Ce Open Tp Brnr Valve
