RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1182436 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1182436 17 Inch Stainless Steel Body Side Panel with 270 Liter Capacity
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1182436 |
| Manufacturer Part # | 1182436 |
| Height | 7" |
| Width | 17" |
| Depth | 37" |
| Weight | 9.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1182436 Body Side W/a 270 Lt