RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1182293 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1182293 8 Inch Tube Gas Supply Hdo for Southbend Burners
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1182293 |
| Manufacturer Part # | 1182293 |
| Height | 0.45" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1182293 Tube Rear Burner Supply Hdo