RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1181977 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1181977 19 Inch Electric Baffle Oven Stainless Steel with Precise Controls
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1181977 |
| Manufacturer Part # | 1181977 |
| Height | 0.25" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1181977 Baffle Oven Cr Elec C O