RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1181162 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1181162 13 Inch Wall Shield Corrosion Resistant Heavy Duty Steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1181162 |
| Manufacturer Part # | 1181162 |
| Height | 0.5" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 36.25" |
| Weight | 5.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1181162 Wall Shield 10 X 36
