RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1181028 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1181028 3.15Inch Lower Fill Hose 1OD X 3/4ID Durable Rubber
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1181028 |
| Manufacturer Part # | 1181028 |
| Height | 1" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1181028 Hose Lower Fill 1od X 3 /4id