RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1180558 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1180558 3/8 Inch Brass Union 90 Degree Elbow with 9/16-24 Thread
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1180558 |
| Manufacturer Part # | 1180558 |
| Height | 0.63" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1180558 3/8" Cct Brass Union 90 Degree Elbow Each, Thread Is 9/16"-24.
