RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1180460 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1180460 Washer Sealing 1 Inch Leak Proof Chemical Resistant
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1180460 |
| Manufacturer Part # | 1180460 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Weight | 0.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1180460 Washer Sealing #10