Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 1180402 2.5 Inch Relay Electric Mavrik 30 Amp Commercial Switching
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1180402 |
| Manufacturer Part # | 1180402 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1180402 Relay 120v/30a
