RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend steam tables and food wells.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1179442 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1179442 2.75 Inch OEM Support Burner Stainless Steel for Commercial Ranges
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1179442 |
| Manufacturer Part # | 1179442 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1179442 Support Burner