Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 11790-0 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 11790-0 2-5/16 Inch Diameter Off On Blue Burner Valve Knob
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 11790-0 |
| Manufacturer Part # | 11790-0 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.31" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 11790-0 Blue Burner Valve Knob, [ 2-5/16" Dia ] [ Off-on] [mount .240 "] [flat Down], Montague, Oven G16 G26
