Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1178976 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1178976 22 Inch Grate Charbroiler Stainless Steel for Series 400 B D P Platinum
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1178976 |
| Manufacturer Part # | 1178976 |
| Height | 0.66" |
| Width | 6" |
| Depth | 22" |
| Weight | 30.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1178976 Charbroiler Top Grate, 22" X 6", Southbend Charbroiler Series 400 B D P Platinum
