Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 1178815 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 1178815 3.5 Inch Pressure Regulator Maxitrol RV48cl Nat/lp
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1178815 |
| Manufacturer Part # | 1178815 |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1178815 Pressure Regulator Nat/lp, Maxitrol, Rv48cl 3/4" Fpt In/out Wc 4"-10", Southbend Range Series 400 Hd Md S
