Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1178700 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1178700 1.88 Inch Black Rocker DPST Power Switch with Gasket
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1178700 |
| Manufacturer Part # | 1178700 |
| Height | 1" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1178700 Black Rocker W/red Light Dpst On/off, Fits Hole 3/4" X 1-5/8" 15a-125v 10a-250v, With Gasket 4ea 1/4" Tab Term., Southbend Steamer Rs4e
