- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1178283 1/4 Inch to 3/8 Inch Brass Bushing with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1178283 |
| Manufacturer Part # | 1178283 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1178283 1/4x3/8 Brass Bushing
