RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1178268 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1178268 14 Inch Cover Metal Oven Bottom Cavity Replacement
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1178268 |
| Manufacturer Part # | 1178268 |
| Height | 1" |
| Width | 13.6" |
| Depth | 18" |
| Weight | 4.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1178268 Cover Bottom Cavity