RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1178202 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 1178202 1/8 Inch Mpt with Set Screw Notch Gas Valve Top Burner
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 1178202 |
| Manufacturer Part # | 1178202 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 1178202 1/8" Mpt X 3/8-27 With Notch For Set Screw Nat/lp Stem, Length From Valve Body 1-3/4"
