Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket portable salad bar parts and accessories.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 11776-5 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 11776-5 2.25 Inch Door Handle 25 Inch Centers Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 11776-5 |
| Manufacturer Part # | 11776-5 |
| Height | 0.36" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 10.18" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 11776-5 Door Handle 25" Mount Ctrs, Montague G16 G26 (136 Change 19)
