- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1177584 10 Inch Gas Burner Assembly Metal for Southbend Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1177584 |
| Manufacturer Part # | 1177584 |
| Height | 5.55" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 23.05" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1177584 Burner Asm Gh
