- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1177511 20 Inch Baffle Air Enamel for Southbend Ovens
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1177511 |
| Manufacturer Part # | 1177511 |
| Height | 2.1" |
| Width | 20.6" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 3.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1177511 Baffle Air Enamel