RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1177469 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1177469 14 Inch Rack Oven Gas Nickel Plated Commercial Oven
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1177469 |
| Manufacturer Part # | 1177469 |
| Height | 1.5" |
| Width | 14.3" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 2.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1177469 Rack Oven Ni Plated