Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1177072 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1177072 13-1/4 Inch Door Gasket Rubber Gray for Southbend Steamer
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1177072 |
| Manufacturer Part # | 1177072 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 7.38" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1177072 Door Gasket [ 13-1/4" X 14-1/4" ] [rubber ] [ Gray ], Southbend Steamer Rs4e Beginning With Ser# 95k
