RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial broilers.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1176664 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1176664 4 Inch Gas Pilot Drilled To .024 For Southbend Broiler
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1176664 |
| Manufacturer Part # | 1176664 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1176664 Nat Pilot Drilled To .024 (for Lp See # 51-1304, Stick Pilot 2-1/2" Tip To Mount 2 1/4" Tip, 1/8" Cct Inlet, Southbend Broiler Scb
