- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1175711 Buzzer 2.95 Inch Electric Durable Alarm Signal
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1175711 |
| Manufacturer Part # | 1175711 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1175711 S/a Buzzer 120v