- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1175015 Spark Module 5 Inch with Wire Harness for Southbend Oven
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1175015 |
| Manufacturer Part # | 1175015 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1175015 Spark Module W/wire Harness, Ram Module Only Is 44-1575, Wire Harness Only Is 38-1352, Bakers Pride, Southbend Oven Gb Gs Old Style.
