RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend steam tables and food wells.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1174714 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1174714 1.7 Inch Gas Tube Elbow for Kitchen Installations
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1174714 |
| Manufacturer Part # | 1174714 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1174714 Tube El Gas Sup 24/36
