RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1174711 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1174711 24 to 36 Inch Gas Supply Tube Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1174711 |
| Manufacturer Part # | 1174711 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1174711 Straight Gas Sup Tube 24 /36
