- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1173193 11 Inch Volcanic Rock Bag for Grilling and Smoking
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1173193 |
| Manufacturer Part # | 1173193 |
| Height | 4.15" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 6.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1173193 Lava Rock 6 Lbs Bag
