Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11728 11 Inch Bank Deposit Bag 250 Bulk Bags with Tamper Evident Closure
Item:
#1885783
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11728 |
| Manufacturer Part # | 11728 |
| Height | 8.5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 7.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 11728 11 Inch Bank Deposit Bag 250 Bulk Bags with Tamper Evident Closure
$46.35/Case
Unit price
/
Unavailable