RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1172010090 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1172010090 17 Inch Door with Hinged Operation Stainless Steel
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1172010090 |
| Manufacturer Part # | 1172010090 |
| Height | 3.5" |
| Width | 17" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1172010090 Door W/a Jbr 36 W/bistr O Logo