- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 1171859 O-ring 0.1 Inch Rubber for OEM Sealing Applications
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 1171859 |
| Manufacturer Part # | 1171859 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 1171859 Oring Great Lakes Rubber
