RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1171547 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1171547 6 Inch Kit Gas OEM Natural Conversion for Southbend
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1171547 |
| Manufacturer Part # | 1171547 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1171547 Kit Nat Conv 323 6b