RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1171536 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1171536 2.15 Inch Gas Prop Conversion Kit for Southbend Convection Oven
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1171536 |
| Manufacturer Part # | 1171536 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1171536 Kit Prop Conv 302