Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 117072 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 117072 1 3/4 Inch Speed Control Knob Black Plastic with 4-40 Set Screw
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 117072 |
| Manufacturer Part # | 117072 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 117072 Color Black, Material Plastic, Outer Diameter 1 3/4", 44 Mm, Includes 4-40 Set Screw
