RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 117039 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 117039 1 5/8 Inch Internal Retaining Ring Steel for Industrial Use
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 117039 |
| Manufacturer Part # | 117039 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 117039 Retaining Ring Internal 1 5/8" Bore
