- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 1170130 24 Inch Pan Rack Insert Stainless Steel for Warmers
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1170130 |
| Manufacturer Part # | 1170130 |
| Height | 1" |
| Width | 23.6" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1170130 Pan Rack Insert, Cres-cor, Warmer H-339-(188 188pt 188pl)
