RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 11700-8 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 11700-8 10 Inch Electric Compressor Kit with Electronic Drier
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 11700-8 |
| Manufacturer Part # | 11700-8 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 20.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 11700-8 Kit Compressor 115v/60hz W/elc Drier
