RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 117-BZA-0061-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 117-BZA-0061-S 4.9 Inch Stainless Steel Bracket Slide for 12-cut Boards
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 117-BZA-0061-S |
| Manufacturer Part # | 117-BZA-0061-S |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 117-BZA-0061-S Brkt Slide 12cutbrd L T 4400 H