- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 116934 4.2 Inch 8pt Relay Output Module for Automation Control
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 116934 |
| Manufacturer Part # | 116934 |
| Height | 3.1" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 116934 Schneider 8pt Relay Output Module