FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 116861 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 116861 10 Inch Digital Detergent Pump Ump200l Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 116861 |
| Manufacturer Part # | 116861 |
| Height | 10.45" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 7.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 116861 Knight Detergent Pump Ump200l Digital