- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 116774 Tee 1 1/2 Inch Schedule 80 PVC Gray with High Strength
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 116774 |
| Manufacturer Part # | 116774 |
| Height | 5.1" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 116774 Tee 1 1/2" Sch 80 Pvc Gray