RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend steam tables and food wells.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1166715 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1166715 OEM Outer Flue Box Gas Venting Component Corrosion Resistant
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1166715 |
| Manufacturer Part # | 1166715 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1166715 Outer Flue Box