RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1166609 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1166609 6 Inch Natural Polypropylene Cable Tie 4-Cable Configuration
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1166609 |
| Manufacturer Part # | 1166609 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1166609 Tie 4 Cable Natural