- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 116572 3.6 Inch Stainless Steel Probe Thermistor 10k with Durable Design
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 116572 |
| Manufacturer Part # | 116572 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 116572 Thermistor 10k 5" Probe On 970 44006
