Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 11655 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 11655 6.1 Inch Power Cord OEM for Servers Equipment
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 11655 |
| Manufacturer Part # | 11655 |
| Height | 1.9" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 11655 Power Cord
