RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1165142 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1165142 8 Inch OEM Replacement Prop Stainless Steel - Impeller
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1165142 |
| Manufacturer Part # | 1165142 |
| Height | 6.7" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 23.2" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1165142 Sa Pilot Xco Prop